Ako zbaliť Srbku

Autor: Anna Kopičová | 14.5.2016 o 16:55 | (upravené 14.5.2016 o 18:28) Karma článku: 4,50 | Prečítané:  1540x

Tento článok bude menším podvodom, pretože neprezradíme, ako konkrétne na Srbky. Povieme len toľko, kto vás to naučí.

O Johnovi Stevensovi toho na webe veľa nenájdete. Verejnosti o sebe prezrádza len toľko, že vo Východnej Európe žije už 20 rokov, a za toto obdobie úspešne zbalil dievčatá po celej oblasti. No a v danej chvíli svojho života prišiel na to, že odovzdanie skúseností môže byť výnosným obchodom, založil si stránku zero-in.eu a odvtedy usporadúva po celom regióne, tak aj v Belehrade, kurzy a letné výcvikové tábory pre záujemcov mužského pohlavia, ktorí sa chcú naučiť baliť pekné Srbky.

Kurzy majú teoretickú a prevažne praktickú časť, a to vo forme hier, seminárov, workshopov a asistovaného nočného života. Chlapci budú mať hodiny na ktorých sa naučia prekonať strach z oslovenia, a bude im prezradené, na ktoré baby sa majú vlastne sústrediť.   

V rozvrhu hodín nachádza sa množstvo zaujímavých a užitočných hodín. Záujemcovia dostanú hodiny konverzácie s babami, akými originálnymi frázami ich osloviť, ako si vypýtať telefónne číslo, a ako písať SMS-ky.

Keď už si osvojili základy komunikácie, dostanú prednášku o tom, ako sa dostať do fyzického styku, a ako baby pobozkať (v tomto poradí...), a keď už budú vedieť ako na „obyčajné“ baby, nasleduje kurz balenia modeliek, potom kurz balenia dievčat, ktoré majú priateľa, a ako zlatý klinec kurzu, ako na sex na jednu noc.  

Bola by som nespravodlivá, keby som nespomenula, že podobný kurz Stevens usporadúva aj v Bratislave, ale návod na balenie Sloveniek vás vyjde podstatne drahšie, ako návod na Srbky: Srbku vás naučia baliť už od 78,64 EUR, kým na Slovenky musíte minúť aspoň 202,45 EUR. Na svojej stránke okrem iného píše, že sú Srbky úžasné, jedinečné, a tvrdí, že jeho tím, ktorý sa často vyskytá v Srbsku, rozumie dynamike Srbska, a pozná najlepšie kluby, bary a mentalitu tunajších báb. Úplne rovnako charakterizuje aj Slovenky. Asi to bude tou slovanskou krvou ;-) 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

PLUS

Architekt: Niektoré sedačky sú zámerne nepohodlné

Aké zásadné chyby robíme pri zariaďovaní obývačky a kam umiestniť televízor?

SVET

Muž zastrelil vo Fínsku starostku mesta a dve novinárky

Každú zasiahol ranami z pušky do hlavy a trupu.

EKONOMIKA

Zakladateľ siete pre milionárov: Neukazujú len bohatstvo, ale to, ako žijú

Sociálna sieť Rich Kids nie je pre každého.


Už ste čítali?